O nás

O násNaše výrobní činnost začala v roce 1991, kdy byla firma založena p. Jaroslavem Járou,  V této době, jsme se zabývali svařováním ocelových konstrukcí,  výstavbou  přístřešků a markýz, schodišť, mříží, výrobou vrat a bran.

V roce 2000, jsme rozšířili naši firmu o další prostory. Výrobu o nové technologie zpracování a opracování a začali jsme vyrábět  úložné boxy, a  přípravky pro sériovou výrobu předních evropských automobilek (BMW,  WW, Jaguar, Ford, Steyr atd.)

Po dlouhodobé spolupráci s našimi obchodními a výrobními  partnery v Čechách a v zahraničí, jsme schopni dodávat nejrozmanitější výrobky
ze železa  i jiných materiálů, z různých profilů a konstrukcí, té nejlepší možné kvality.

Do dnešní doby bylo vyrobeno nespočetné množství různých strojních výrobků, ocelových konstrukcí, plotových systémů, strojařských  výrobků apd., proto Vám můžeme také nabídnout

široké portfolio již realizovaných staveb, výplní, technických řešení - možné při osobním jednání. Léta vytěsněná plným pracovním nasazením , přinesla mnoho zkušeností, výrobních možností,  které dnes, s ohledem i na ekonomickou zajištěnost a stabilitu firmy, maximálně využíváme při realizaci Vašich projektů a plnění Vašich přání. 

V případě jakýchkoli dotazů, či přání, nás neváhejte kontaktovat.

Zámečnictví Jára
Home Home